Aktivní konopí - list

Konopí (lat. Cannabis) je bylina s tisíciletou historií pěstování a zpracování nejen při výrobě potravin, tkanin, kosmetiky či v léčitelství, ale také v technických oborech či stavebnictví.
Konopné rostliny dělíme nejčastěji na konopí seté (lat. Cannabis sativa), z kterého byly také historicky vyšlechtěny technické odrůdy konopí s nízkým obsahem THC, konopí indické (lat. Cannabis indica) pocházející z centrální části Asie, jež se odlišuje nižším a košatějším vzrůstem rostliny a je nejčastěji využíváno jako droga a plevelnou odrůdu konopí rumištní (lat. Cannabis ruderalis), jež nebývá dále využíváno.

Aktivní konopí - rostlina

Užití konopí pro jeho blahodárné účinky na lidský organizmus je sice známé odpradávna, v moderním pojetí bylo ale komplikováno celou řadou legislativních omezení a rizik spojených s obsahem psychotropních kanabinoidů. Inovativní metody a pečlivé zpracování konopných rostlin do podoby extraktu už v dnešní době naštěstí umožňuje konopí užívat vnitřně zcela bezpečně, bez jakýchkoli rizik vedlejších účinků. Konečně je tak možné plně využít potenciál blahodárných účinků konopí na organizmus.

Aktivní konopí - lahvička

Řada CannamediQ® obsahuje vysoce aktivní konopný extrakt, který je oproštěn od psychotropních složek a umožňuje tak užívání široké skupině spotřebitelů. Jednotlivé přípravky kombinují aktivní konopný extrakt s dalšími účinnými složkami a svým složením tak podporují modulaci obtíží v konkrétních oblastech fungování lidského organizmu.

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU