CannamediQ® Neuroregen je jedinečný přípravek modulující nervové obtíže1,2,3 ve třech směrech. Unikátní kombinace L-tryptofanu, 1kozlíku, 2meduňky, 3bacopy a konopného extraktu podporuje psychickou pohodu1,2,3, redukuje stres1,3 i podráždění1,2, zlepšuje kvalitu spánku1,2 a usínání2. Bacopa navíc podporuje prokrvení mozku3 a zmírňuje stres3, čímž efektivně omezuje záchvaty třeštění hlavy3. Přírodní složení Neuroregenu na bázi konopí a rostlinných extraktů zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.
Neuroregen - nervy

  • redukuje stres1,3 a podrážděnost1,2
  • podporuje psychickou pohodu1,2,3
  • zlepšuje náladu2
  • zkvalitňuje spánek1,2 a usínání2
  • omezuje záchvaty třeštění hlavy3

Maketa Neuroregen
Neuroregen - složení

1Kozlík lékařský pomáhá zvládnout stres, napětí a podrážděnost, přispívá k optimální relaxaci a duševní i fyzické pohodě. Kozlík napomáhá při usínání a podporuje přirozeně kvalitní spánek.2Meduňka lékařská podporuje dobrou náladu a duševní i fyzickou pohodu. Meduňka omezuje podrážděnost, přispívá k optimální relaxaci, snadnému usínání a klidnému spánku.3Bacopa zvyšuje odolnost vůči stresu, přispívá k duševní rovnováze, podporuje paměť, koncentraci, schopnost učení, a to i u osob ve vyšším věku. Bacopa podporuje periferní mikrocirkulaci krve, čímž přispívá k zachování dobrého výkonu mozku.

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka 1–2x denně, dle požadované intenzity účinku. Zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme užívání zahájit denní dávkou 1 tobolka denně a v případě potřeby výraznějšího efektu přejít na užívání 1 tobolka 2x denně.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro osoby užívajících psychofarmaka, hypnotika a sedativa, děti a těhotné či kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
Obsah balení: 30 tobolek
Hmotnost obsahu: 16,6 g

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU