CannamediQ® Hypetezin je jedinečný přípravek pro efektivní modulaci krevního tlaku1,3 a ochranu kardiovaskulárního systému3. Přírodní složení na bázi konopí a rostlinných extraktů zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.
CannamediQ® Hypetezin obsahuje extrakty hlohu a vinné révy, které pozitivním způsobem upravují krevní tlak1,3.
V přípravku obsažený extrakt celeru podporuje efektivní diurézu2, extrakty konopí a vinné révy zase funkčnost srdce3,4, což jsou nezbytné předpoklady pro dosažení optimální hladiny krevního tlaku1,3.
Šafrán a extrakt hlohu navíc zmírňují nervové napětí1,5 a podrážděnost5, které mívají na krevní tlak negativní vliv. Vinná réva podporuje celkovou duševní rovnováhu.3
Obsažený extrakt vinné révy vykazuje značnou antioxidační aktivitu3, čímž výrazně přispívá k zachování dobré funkčnosti žil3, cév3 a celého kardiovaskulárního systému3.

Srdce - hypertenzin

  • upravuje krevní tlak1,3 bez vedlejších účinků
  • chrání srdce3,4 a cévy3
  • zklidňuje nervové napětí1,5
  • podporuje funkčnost kardiovaskulárního systému3

Hypetezin
Hypetezin - tabulka

1Hloh jednosemenný podporuje krevní oběh, rovnováhu krevního tlaku a zmírňuje nervové napětí. 2Miřík celer podporuje efektivní diurézu. 3Vinná réva příznivě ovlivňuje krevní tlak, podporuje krevní oběh, stav srdce i cév, navozuje duševní rovnováhu a chrání buňky před volnými radikály. 4Konopná semena pozitivně ovlivňují stav srdce. 5Šafrán setý podporuje duševní a fyzickou pohodu, zmírňuje podrážděnost a napjatost a podporuje dobrou náladu.

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka 1–2x denně, dle požadované intenzity účinku. Doporučujeme užívání zahájit denní dávkou 1 tobolka denně a v případě potřeby výraznějšího efektu přejít na užívání 1 tobolka 2x denně.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro současné užívání s antihypertenzivními léky. Hlohové glykosidy mohou zesilovat účinek kardiotonik s obsahem digoxinu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
Obsah balení: 60 tobolek
Hmotnost obsahu: 33,3 g

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU