CannamediQ® Ortopeden je jedinečný přípravek pro podporu dobrého stavu a flexibility kloubů2, kostí2, šlach2 i chrupavek1 a posílení celého pohybového aparátu2. Přírodní složení na bázi konopí, glukosaminu, kurkumy, vinné révy a vitaminu C zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.
Opotřebení pohybového aparátu je častou komplikací, která postihuje nejen osoby vyššího věku, aktivní sportovce či jedince s nadváhou, a dokáže výrazným způsobem omezit pohyblivost i snížit celkovou kvalitu života.
CannamediQ® Ortopeden obsahuje v denní dávce vysoký obsah glukosaminu** (1 800 mg), aktivní konopný extrakt a extrakt z kurkumy dlouhé pro podporu dobrého stavu a flexibility kloubů, pohybového aparátu, šlach i kostí.2 Toto jedinečné spojení a koncentrace účinných látek zajišťuje vysokou účinnost na pohybový aparát2.
CannamediQ® Ortopeden je navíc obohacen o unikátní extrakt ze semen vinné révy bohatý na resveratrol a vitamin C podporující tvorbu kolagenu nezbytného pro správnou kloubních chrupavek i kostí.1 Vitamin C navíc přispívá také ke snížení pocitu únavy a vyčerpání,1 které mohou souviset s vyšším věkem či intenzivní fyzickou zátěží organizmu.
kost

  • vysoký obsah glukosaminu (1 800 mg)**
  • flexibilita kloubů2
  • výživa kloubních chrupavek1
  • pružnost šlach2
  • pevnost kostí22

ORTOPEDEN
Ortopeden - tabulka

1Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí i chrupavek a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. 2Kurkuma dlouhá přispívá k ochraně a pružnosti kloubů, podporuje dobrý stav kostí a celého pohybového aparátu.
**D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride

Doporučené denní dávkování: 1x denně 3 tobolky.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
Obsah balení: 180 tobolek
Hmotnost obsahu: 137,5 g

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU