CannamediQ® Cholestmizin Forte je komplexní přípravek pro optimalizaci hladiny cholesterolu1 v krvi a ochranu kardiovaskulárního systému1. Inovativní složení na bázi konopí, monakolinu, rostlinných sterolů a extraktů zajišťuje maximální účinnost a bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.

Cholestmizin Forte obsahuje maximální množství monakolinu, extraktu z červené fermentované rýže, rostlinné steroly a extrakty a unikátní složku v podobě extraktu konopných semen, která podporují zachování správné funkce srdce.

Cholestmizin Forte díky obsaženým rostlinným sterolům, monakolinu a extraktům pomerančovníku, zeleného čaje a ostropestřce mariánského příznivě omezuje absorpci cholesterolu,1 upravuje poměr HDL (tzv. „hodného“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu)1 cholesterolu a optimalizuje hladiny krevních triglyceridů.1 Zelený čaj navíc příznivě upravuje stav celého kardiovaskulárního systému1 a pozitivně působí na srdce, cévy i krevní tlak.1 Díky antioxidační aktivitě brání předčasnému stárnutí buněk.1

Cholestmizin Forte je navíc obohacen o ostropestřec mariánský, který zajišťuje ochranu a regeneraci jaterních buněk, a to i v případě užívání látek, které v játrech oxidují a zatěžují tak jaterní buňky.2

 

LDL - HDL

  • optimalizuje hladinu cholesterolu1 bez vedlejších účinků
  • příznivě moduluje podíl „hodného“ a „zlého“ cholesterolu1
  • omezuje absorpci cholesterolu1
  • zamezuje hromadění krevních triglyceridů1
  • chrání srdce1,3, cévy1 a játra2

Tabulka - cholestamizin forte

Cholestamizin 30/100 tobolek

1Zelený čaj pomáhá regulovat hladinu cholesterolu v krvi a poměr LDL/HDL. Přispívá k udržování zdravého kardiovaskulárního systému, podporuje pružnost cév a napomáhá zachování dobrého stavu srdce i krevního tlaku. Katechiny ze zeleného čaje zabraňují absorpci cholesterolu a hromadění triglyceridů. Antioxidanty zeleného čaje brání předčasnému stárnutí. 2Ostropestřec mariánský chrání a regeneruje játra, a to i při podávání produktů, které oxidují na jaterní úrovni.3Konopná semena pozitivně ovlivňují stav srdce.

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro souběžné užívání s hypolipidemiky a léky omezujícími srážlivost krve. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
Obsah balení: 30/100 tobolek
Hmotnost obsahu: 17,4/58 g

Video

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU