CannamediQ® Cholestmizin je jedinečný přípravek pro optimalizaci hladiny cholesterolu2 v krvi a ochranu kardiovaskulárního systému2. Přírodní složení na bázi konopí, monakolinu a rostlinných extraktů zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.

CannamediQ® Cholestmizin díky obsaženým extraktům zeleného čaje a ostropestřce mariánského příznivě omezuje absorpci cholesterolu2 a upravuje poměr HDL (tzv. „hodného“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu).2 Navíc také optimalizuje hladiny krevních triglyceridů.2 Zelený čaj příznivě upravuje stav celého kardiovaskulárního systému2 a pozitivně působí na srdce2,4, cévy2 i krevní tlak.2 Díky antioxidační aktivitě brání předčasnému stárnutí buněk.2

CannamediQ® Cholestmizin je navíc obohacen o ostropestřec mariánský, který zajišťuje ochranu a regeneraci jaterních buněk, a to i v případě užívání látek, které v játrech rizikově oxidují a zatěžují tak jaterní buňky.2

Unikátní konopná složka v podobě extraktu konopných semen navíc podporuje zachování dobrého stavu srdce.4

LDL - HDL

  • optimalizuje hladinu cholesterolu2 bez vedlejších účinků
  • příznivě moduluje podíl „hodného“ a „zlého“ cholesterolu2
  • omezuje absorpci cholesterolu2
  • optimalizuje hladiny krevních triglyceridů2
  • chrání srdce2,4, cévy2 a játra3

Cholestmizin
Cholestamizin - tabulka

2Zelený čaj pomáhá regulovat hladinu cholesterolu v krvi a poměr LDL/HDL. Přispívá k udržování zdravého kardiovaskulárního systému, podporuje pružnost cév a napomáhá zachování dobrého stavu srdce i krevního tlaku. Katechiny ze zeleného čaje zabraňují absorpci cholesterolu a hromadění triglyceridů. Antioxidanty zeleného čaje brání předčasnému stárnutí. 3Ostropestřec mariánský chrání a regeneruje játra, a to i při podávání produktů, které oxidují na jaterní úrovni.4Konopná semena pozitivně ovlivňují stav srdce.

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro souběžné užívání s hypolipidemiky a léky omezujícími srážlivost krve. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
Obsah balení: 30 tobolek
Hmotnost obsahu: 17,5 g

Přípravky CannamediQ® jsou na trh uváděny jako doplňky stravy.

K DOSTÁNÍ V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA ESHOPU